MATERIAŁY EKSTRA

EkstraAdam – 30 lat

Adam – 30 lat

Zgłaszając się do programu Adam liczy na znalezienie zdecydowanej kobiety, która wie, czego chce i która byłaby z nim na dobre i na złe. Wygląd jest tutaj sprawą drugorzędną, ale nie chciałby, aby jego partnerka była od niego wyższa (a ma 167 cm).

EkstraKarol – 33 lata

Karol – 33 lata

Karol poszukuje kobiety ambitnej, spokojnej i otwartej na świat. Osoby rodzinnej, choć niepozbawionej nutki szaleństwa – takiej, która bez reszty podbije jego kawalerskie serce. Dobrze by było, gdyby była trochę niższą od niego, szczupłą brunetką.

EkstraMałgorzata – 27 lat

Małgorzata – 27 lat

Małgorzata czeka na listy od mężczyzn stanowczych, uśmiechniętych, skromnych (ale pewnych siebie), otwartych, z pasją i własnymi zainteresowaniami. Dobrze też, żeby byli brunetami o wzroście mniej więcej 180 centymetrów, choć nie jest to warunek konieczny.

EkstraMarek – 28 lat

Marek – 28 lat

Kobieta, z którą chciałby się do niego wprowadzić powinna być miła, uśmiechnięta i poważnie myśląca o założeniu rodziny. Marek twierdzi też, że jeśli będzie miała w sobie „to coś”, to nieważny będzie jej wygląd.

EkstraMikołaj – 72 lata

Mikołaj – 72 lata

Mikołaj poszukuje kobiety szczupłej, wrażliwej, ale pogodnej i nie pozbawionej temperamentu. Chciałby, aby była osobą inteligentną i solidną, z którą wspólnie mógłby korzystać z uroków winiarskiej piwniczki.

EkstraPiotr – 38 lat

Piotr – 38 lat

Piotrowi do pełni szczęścia brakuje tylko drugiej połowy. Dotychczasowe poszukiwania nie zakończyły się sukcesem, tym bardziej, że nie wyobraża sobie, porzucenia gospodarstwa. Większość jego dotychczasowych związków była więc – siłą rzeczy – na odległość.

EkstraRobert – 28 lat

Robert – 28 lat

Robert marzy o partnerce wesołej, uczciwej oraz otwartej, takiej, z którą mógłby dzielić trudy i radości wiejskiego życia, a w przyszłości stworzyć rodzinę.

EkstraSebastian – 31 lat

Sebastian – 31 lat

Szuka kobiety niższej od siebie (ma 183 centymetry wzrostu), najchętniej blondynki (choć nie będzie się upierał), takiej, do której mógłby mówić wierszem, wysyłać jej kwiaty, zabrać na romantyczną randkę, a także zaprosić na własnoręcznie przyrządzoną kolację.

EkstraWiesława – 63 lata

Wiesława – 63 lata

Chciałaby poznać mężczyznę, z którym mogłaby dzielić życie, kogoś, kto wsparłby ją w codziennych obowiązkach, kto po prostu będzie dla niej dobry. Uważa, że najważniejszy będzie jego charakter, a nie wygląd.

EkstraZbigniew – 42 lata

Zbigniew – 42 lata

Zbyszek chciałby poznać kobietę rozważną, wiedzącą czego chce od życia. Nie oczekuje od niej pomocy w pracach gospodarskich, choć, jak przyznaje, doceniłby pomoc w pracy papierkowej i przy rachunkach.

EkstraNowa edycja programu - Rolnik szuka żony

Nowa edycja programu - Rolnik szuka żony