OGLĄDAJ ODCINKI

Zobacz wideoSeria IV – wizytówki

Seria IV – wizytówki

W odcinku specjalnym pokazujemy sylwetki 10 rolników, wybranych spośród kandydatów do kolejnej edycji programu. Przez najbliższe tygodnie bohaterowie czekać będą na listy od osób zainteresowanych spotkaniem z nimi.

Zobacz wideoOdcinek świąteczny

Odcinek świąteczny

Okres świąteczny to czas spotkań. Przy wspólnym stole zasiedli uczestnicy trzech edycji najpopularniejszego programu rozrywkowego w Polsce. Nie zabrakło niezwykłych historii, wspomnień, nowinek z życia najsłynniejszych rolników, a także choinki i świątecznych pierogów.

Zobacz wideoodc. 12/III

odc. 12/III

Akcja finałowego odcinka toczy się w dwa miesiące po wydarzeniach przedstawionych w odcinku 11. W tym czasie wiele się działo. Jak nowo stworzone związki poradziły sobie z problemami, które przyniosło samo życie? Czy rolnicy znaleźli upragnioną miłość?

Zobacz wideoodc. 11/III

odc. 11/III

Cztery pary jadą na romantyczne randki, będzie pięknie i romantycznie. Bohaterowie, których związki przetrwały burze i sztormy poprzedniego odcinka, zaproszą ukochanych na coś, co ma być najlepszą randkę w życiu...

Zobacz wideoodc. 10/III

odc. 10/III

Tym razem role się odwracają i rolnicy jadą z rewizytą do tych, których wybrali. Poznają ich rodziny, przyjaciół, ulubione zakątki... Jak poradzą sobie w nowym środowisku? Jak zostaną przyjęci? Opinia najbliższych może okazać się najważniejsza...

Zobacz wideoodc. 9/III

odc. 9/III

Nasi bohaterowie spędzili razem kila dni. Czy to wystarczająco długo, żeby poznać drugiego człowieka i się zakochać? Czasami miłość nie ujawnia się od razu i potrzebuje chwili, żeby rozkwitnąć w pełni. Ale wiele wskazuje na to, że nasi rolnicy są bliscy jej odnalezienia...

Zobacz wideoodc. 8/III

odc. 8/III

Podobno ludzie często nie wiedzą, kiedy są szczęśliwi, a chwilę radości doceniają dopiero z perspektywy czasu. Dlatego trzeba mieć szeroko otwarte oczy... i serce. Rolnicy mają nadzieję, że wśród swoich gości znajdą miłość. Moment ostatecznej decyzji jest coraz bliżej. Czy konsultacja z bliskimi pomoże w dokonaniu wyboru?

Zobacz wideoodc. 7/III

odc. 7/III

Monika, Łukasz, Marek, Szymon i Zbigniew coraz lepiej poznają kandydatów i kandydatki do wspólnego życia. Mają okazję do wspólnej pracy, ale znajdują też chwile dla siebie. Pojawiają się pierwsze westchnienia, romantyczne momenty i niezwykłe podróże.

Zobacz wideoodc. 6/III

odc. 6/III

Miłość to przedziwna sprawa. Bywa, że rozpoznajemy ją natychmiast, ale często o jej istnieniu przekonujemy się po latach. Dlatego tak ważny jest ten pierwszy moment.

Zobacz wideoodc. 5/III

odc. 5/III

Ranne wstawanie nabiera na wsi zupełnie innego znaczenia, zwłaszcza gdy wymaga tego gospodarka... Goście naszych rolników przekonali się, że wiejskie życie, to właściwie nieustanna praca.

Zobacz wideoodc. 4/III

odc. 4/III

To nie jest zwykły dzień w gospodarstwie. Trwają generalne porządki, nowe meble, nowe kwiaty... Domy pięknieją w oczach, bo już dziś do rolników przyjeżdżają zaproszeni przez nich goście. Jak im się spodoba na gospodarstwie?

Zobacz wideoodc. 3/III

odc. 3/III

W zeszłym tygodniu byliśmy świadkami pierwszych spotkań, teraz czas na pierwsze rozstania. Jak rolnicy poradzili sobie z podjęciem decyzji? Kogo ostatecznie zaprosili do swoich domów?

Zobacz wideoodc. 2/III

odc. 2/III

Przyszedł czas na pierwsze spotkania. Czy rozmowy twarzą w twarz potwierdzą wrażenia z listów? Czy rolnicy i kandydatki na ich żony znajdą wspólny język? Który z pretendentów do ręki Moniki zdoła zafascynować dziewczynę?

Zobacz wideoodc. 1/III

odc. 1/III

Nie jest łatwo żyć samotnie, kiedy się mieszka na wsi. Tam trudniej niż w mieście poznać kogoś bliskiego. Dzięki naszej pomocy dziś pięcioro rolników będzie szukać miłości – kogoś z kim zapragną spędzić resztę życia. Czy im się uda?

Zobacz wideoodc. 12/II

odc. 12/II

Druga edycja programu dobiegła końca. Któremu z uczestników udało się na nowo ułożyć życie? Czy uwierzyli w miłość? Uczestnicy i ich wybrańcy dokonują bilansu ostatnich miesięcy. Nie zabraknie gorzkich słów, ale i zaskakujących wyznań.

Zobacz wideoodc. 11/II

odc. 11/II

W tym odcinku Ania, Grzegorz, Eugeniusz, Rafał i Robert wraz z partnerami wybierają się na randki i to nie na byle jakie. Mają to być najlepsze i najbardziej romantyczne spotkania w życiu każdego z nich. Czy uda im się osiągnąć ten ambitny cel?

Zobacz więcej