Rolnik szuka żony

czekają na miłość

Anna

Anna

Anna – 34 latka z Wielkopolski. Mama 3 letniego syna, Wiktora. Pracuje jako sekretarka w firmie z branży lotniczej. Wolny czas spędza zazwyczaj z synkiem. Ale jeśli tylko ma czas dla siebie, to jeździ na rowerze, łyżwach, rolkach, nartach – w zależności od pory roku. Uwielbia tańczyć i śpiewać. A od czasu do czasu lubi też poleniuchować. Jej wymarzony mężczyzna jest szarmancki, uczuciowy, troskliwy i wierny. Powinien być odpowiedzialny, lecz mieć w sobie nutkę szaleństwa, bo nie można brać życia za poważnie. A przede wszystkim musi zaakceptować jej synka.

Ewa

Ewa

Ewa ma 31 lat i pochodzi z Łomnej. Pragnie poznać mężczyznę zdecydowanego, konkretnego, pełnego ciepła i wiedzącego czego oczekuje od życia. Ważne jest by lubili spędzać ze sobą czas. Uważa, że w związku trzeba iść na kompromis, bo każdy ma jakieś wady, a problemy trzeba rozwiązywać.

Izabela

Izabela

Izabela ma 23 lata, mieszka, pracuje i studiuje w Bielsku-Białej. Jest finalistką konkursu MISS POLONIA. Szuka mężczyzny, który potrafi prawdziwie pokochać i wyrażać swoje uczucia. Nie toleruje zdrady oraz... palenia papierosów. Nie ukrywa, że zwraca uwagę zarówno na wygląd, jak i na charakter. Jednym słowem mężczyzna musi mieć w sobie „to COŚ”.

Justyna

Justyna

Justyna to 33 latka ze Śląska. Aktualnie mieszka w Warszawie, choć przez kilka lat pracowała za granicą. Z zamiłowania i wykształcenia jest florystką. Jej przyjaciółka mówi o niej – „Kwiatowa artystka”. Jest osobą religijną. Zimą, ta delikatna dziewczyna uwielbia zanurzać się w przeręblach, a w wolnych chwilach piecze najlepszą szarlotkę pod słońcem. Szuka mężczyzny opiekuńczego, który nie boi się rozmawiać o uczuciach i emocjach. Dla którego rodzina jest ważna. Nie toleruje wulgarnego języka.

Magdalena

Magdalena

Magdalena ma 27 lat i pracuje w Komendzie Miejskiej Policji w Białymstoku. Kocha przyrodę i marzy o prawdziwym ogrodzie, a nie takim „balkonowym”. Szuka mężczyzny z pasją, ambitnego, ale ceniącego też rodzinę i tradycyjne wartości. Musi ją urzec uśmiechem oraz życzliwością.

Marta

Marta

Marta ma 26 lat i pochodzi z Wielkopolski. U mężczyzn zwraca uwagę na charakter i styl bycia. Lubi szczerość do bólu. Jest otwarta i kontaktowa. Chciałaby żeby dla jej partnera wierność nie była żadną próbą czy wyzwaniem. Przyznaje, że zwraca uwagę na to, jakie mężczyzna ma podejście do świata i życia, jakimi wartościami się kieruje i jak traktuje innych.

Paulina

Paulina

Paulina to 26 letnia mieszkanka Poznania. Urocza gaduła, która jak znajdzie odrobinę wolnego czasu, to wyjeżdża nad morze i zbiera bursztyny. Szuka mężczyzny przede wszystkim inteligentnego, który będzie ją stymulował intelektualnie.

Sara

Sara

Sara mieszka w Warszawie, gdzie pracuje jako fakturzystka. Ma 27 lat. Rodzina jest dla niej niezwykle ważna, więc bardzo często jeździ do swojego domu rodzinnego. Lubi koszenie trawy i przycinanie krzewów. Gra na gitarze i trochę na pianinie. Kocha język włoski. Szuka osoby ciepłej i szczerej, dla której, tak jak dla niej, ważna jest rodzina. Nie uznaje przelotnych związków.

Sylwia

Sylwia

Sylwia to 26 letnia prawniczka z Warszawy. Nie lubi mówić o sobie. Ale lubi chodzić po górach i aktywnie spędzać czas.

kandydatki Karola

Anna

Anna

Ewa

Ewa

Izabela

Izabela

POKAŻ WIĘCEJ

kandydaci Małgorzaty

Damian

Damian

Dariusz

Dariusz

Dawid

Dawid

POKAŻ WIĘCEJ

kandydatki Mikołaja

Elżbieta

Elżbieta

Ewa

Ewa

Ewa

Ewa

POKAŻ WIĘCEJ

kandydatki Piotra

Beata

Beata

Emilia

Emilia

Katarzyna

Katarzyna

POKAŻ WIĘCEJ

kandydatki Zbigniewa

Ania

Ania

Ewa

Ewa

Iwona

Iwona

POKAŻ WIĘCEJ