Rolnik szuka żony

Małgorzata – 28 lat

Miłośniczka gotowania, tańczy i fotografuje

Małgorzata ma 28 lat i 170 centymetrów wzrostu. Jest osobą bardzo kreatywną i zorganizowaną, chętnie udzielającą się publicznie.

Jest absolwentką warszawskiego SGGW i właścicielką kilkudziesięciohektarowego gospodarstwa na Podlasiu. Prowadzi również dwa fanpage poświęcone swoim dwóm pasjom: rolnictwu i gotowaniu. Odbyła staż w Urzędzie Gminy, kandydowała też do rady powiatu.

Lubi tańczyć, jest utalentowaną fotografką (fotografuje m.in. swoje potrawy), a w wolnym czasie spotyka się ze znajomymi i biega. Tak zapracowanej osobie trudno znaleźć czas ma poszukiwanie życiowego partnera. Ma nadzieję, że uda się jej go znaleźć w programie.

Małgorzata zapewnia, że nie stanowią dla niej problemu „kawalerowie z odzysku”, nie przeszkadza jej też nieduża różnica wieku. Czeka na listy od mężczyzn stanowczych, uśmiechniętych, skromnych (ale pewnych siebie), otwartych, z pasją i własnymi zainteresowaniami. Dobrze też, żeby byli brunetami o wzroście mnie więcej 180 centymetrów, choć nie jest to warunek konieczny.