Rolnik szuka żony

Karol – 34 lata

Romantyk z natury, florysta z zamiłowania

Karol ma 34 lata, wykształcenie wyższe, 183 cm wzrostu i nietuzinkowy talent – dekoruje kwiatami sale na śluby, chrzciny i inne ważne uroczystości, a także tworzy niezwykłe kompozycje, bukiety i wiązanki.

Choć od zawsze był związany z rolnictwem, nieobce są mu inne zajęcia – pracował w agencji reklamowej oraz Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Koordynował także pracę dwóch salonów telefonii komórkowej, zbierał truskawki i zakładał ogrody w Niemczech. Spędził też 6 miesięcy w Norwegii. Dodatkowo kandydował do Izb Rolniczych.

Wraz z rodzicami pracuje na swoim kilkudziesięciohektarowym gospodarstwie na Lubelszczyźnie, gdzie oprócz klasycznych upraw – takich jak pszenica, kukurydza czy soja – uprawia również truskawki i maliny.

Pomimo, że z natury jest człowiekiem romantycznym, nie zdarzyło mu się jeszcze tak naprawdę zakochać. Po prostu nie spotkał właściwej osoby. Ma nadzieję, że program pozwoli mu to zmienić.

Karol poszukuje kobiety ambitnej, spokojnej i otwartej na świat. Osoby rodzinnej, choć niepozbawionej nutki szaleństwa – takiej, która bez reszty podbije jego kawalerskie serce. Dobrze by też było, gdyby była trochę niższą od niego, szczupłą brunetką.