Rolnik szuka żony

kandydatki

Agata

Agata

Agata urodziła się pod koniec lat 80 na pięknym Mazowszu. Dumna absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (Finanse i Rachunkowość). Miłośniczka znakomitej literatury, świetnych filmów, dobrej poezji, puzzli, cukiernictwa, kolarstwa spacerowego, pływania i spacerów.

W programie poszukuje mężczyzny z iskrą, takiego, który będzie się dla niej i o nią starał i kochał ją „choćby nie wiem co”.

Iwona

Iwona

Iwona ma 31 lat, dwoje dzieci i jest rodowitą Kaszubką. Sama uważa się za osobę wytrwałą, obdarzoną poczuciem humoru i łatwością nawiązywania kontaktów z ludźmi.

Do „Rolnika” przyszła w poszukiwaniu mężczyzny pracowitego, szczerego, szanującego ludzi, rozmownego i zabawnego, z którym mogłaby stworzyć szczęśliwą rodzinę, podobną do jej własnej (ma dwóch braci i siostrę).

Paulina

Paulina

Mieszkająca w Holandii Paulina jeszcze nigdy nie była w poważnym związku. Jak twierdzi na jej drodze zawsze pojawiali się niewłaściwi mężczyźni, z niewłaściwym podejściem do życia, a przecież lepsze jest życie samotne niż u boku niewłaściwej osoby. Marzy o założeniu rodziny z wysokim, postawnym mężczyzną, który będzie się nią zachwycał i zdobywał ją każdego dnia.

kandydatki Łukasza

Agata

Agata

Iwona

Iwona

Paulina

Paulina

kandydatki Grzegorza

Dorota

Dorota

Martyna

Martyna

Monika

Monika

kandydatki Jana

Elżbieta

Elżbieta

Małgorzata

Małgorzata

Maria

Maria

kandydatki Krzysztofa

Ewelina

Ewelina

Jessica

Jessica

Katarzyna

Katarzyna

kandydatki Marka

Aleksandra

Aleksandra

Aneta

Aneta

Joanna

Joanna