Rolnik szuka żony

„Rolnik” z nominacjami do Telekamer!

Program „Rolnik szuka żony” oraz prowadząca Marta Manowska zostali nominowani w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2019. Zachęcamy do głosowania!

Marta Manowska jako prowadząca reality show „Rolnik szuka żony” udowodniła, że jeśli chodzi o łączenie par, to nie ma konkurencji. Z łatwością doprowadza do ołtarza ludzi szukających drugiej połówki, a potem sprawdza, czy dobrze się im wiedzie. Właśnie za to należy jej się Telekamera w kategorii „Osobowość telewizyjna”.

Polską wersję popularnego formatu telewizyjnego „The Farmer Wants a Wife” widzowie TVP1 zobaczyli po raz pierwszy w 2014 roku. Telenowela o gospodarzach, którzy w asyście kamer wybierają kandydatki chętne do życia na wsi, flirtują, a niekiedy zakochują się w swoich wybrankach, z miejsca podbiła serca telewidzów. „Rolnik szuka żony” dotychczas miał 5 edycji, które zakończyły się kilkoma ślubami i narodzinami dzieci. Produkcja ma na swoim koncie już 2 statuetki Telekamery za „Najlepszy program rozrywkowy”, a w tym roku szansę na trzecią.

Głosowanie w konkursie Telekamery 2019 potrwa do 7 lutego 2019 roku. Przez ten czas widzowie, czytelnicy „Tele Tygodnia” i miłośnicy telewizji będą mogli głosować w 10 kategoriach. Głosować można za pomocą SMS-ów albo na stronie www.telekamery.pl!