Rolnik szuka żony

Łukasz – 37 lat

Łukasz ma 37 lat i pochodzi z województwa mazowieckiego, a gospodarstwo prowadzi razem z rodzicami. Zajmują się hodowlą bydła mięsnego opasowego, a do jego obowiązków należy głównie produkcja wędlin.

Ze swojej pracy czerpie ogromną satysfakcję, a największą radość sprawiają mu pochwały dotyczące jego wyrobów. Dawniej zapalony sportowiec, wicemistrz Polski w zapasach, dziś odpowiedzialny, kochający ojciec 10-letniej Jagody, która jest jego całym światem. Po nieudanym małżeństwie, zakończonym w 2018 roku rozwodem, potrzebował czasu, aby wszystko sobie poukładać. Obecnie czuje, że nadszedł moment, aby pomyśleć o sobie, aby wpuścić kogoś wyjątkowego do swojego świata.

Łukasz ma 175 cm wzrostu, piwne oczy i ciemne włosy. Przyznaje, że jest wrażliwy, a dużą rolę w jego życiu odgrywa wiara. Mimo, że życie zdążyło już boleśnie go doświadczyć, zawsze stara się patrzeć w przyszłość z optymizmem. Szuka kobiety szczerej, towarzyskiej, z ogromnym poczuciem humoru. Przeszłość wybranki nie ma dla niego dużego znaczenia. Dziewczyna może zarówno być po rozwodzie, jak i mieć już dzieci z poprzednich związków. Preferuje kobiety szczupłe, niższe od siebie, a przyciągnąć go może piękny i szczery uśmiech.

Poczułaś, że właśnie takiego mężczyzny szukasz? Nie czekaj! Napisz list!