Rolnik szuka żony

Maciej – 33 lata

Maciej ma 33 lata i prowadzi gospodarstwo na Mazowszu, specjalizujące się w hodowli bydła. Najmłodszy z rodzeństwa, praktycznie od zawsze zaangażowany w pomoc rodzicom. Jakiś czas spędził w wojsku, ale zrezygnował z dalszej kariery, wrócił do rodzinnego domu i zajął się ziemią. Część gospodarstwa zaaranżował pod hodowlę ptactwa kolorowego – bażantów, pawi i gołębi.

Maciej to postawny blondyn o zielonych oczach i wzroście 190 cm. Zawsze uśmiechnięty, otwarty, lubiący nawiązywać nowe znajomości. Za swoją mocną stronę uważa konsekwencję, stanowczość i ogromny dystans do samego siebie. Jego pasją jest jazda samochodem terenowym po lesie oraz wędkarstwo, które pozwala mu się wyciszyć. Wolny czas stara się spędzać aktywnie i na pewno nie jest typem domatora.

Maciej ma za sobą dwa poważne związki i jest ojcem 5-letniego Wiktora. W relacji z kobietą liczy się dla niego miłość i szczerość. Wygląd nie jest dla niego priorytetem, ale przyznaje, że bardziej ciągnie go do brunetek. Szuka dziewczyny skromnej, wrażliwej i przede wszystkim wierzącej, a jeśli chodzi o rzeczy, których by nie zaakceptował, to na pewno będą to tatuaże w widocznych miejscach.

Widząc Macieja zrobiło Ci się cieplej na sercu? Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Napisz!