Rolnik szuka żony

Kandydatki Michała

Adrianna

Adrianna

20-letnią Adriannę z Łodzi do napisania listu do Michała skłoniły jego oczy. Wielka miłośniczka dzieci – jest studentką pedagogiki i pracuje jako niania piątki szkrabów. Jest osobą energiczną, gotową na nowe wyzwania i doświadczenia. Uwielbia długie spacery, podróże samochodem, jazdę na rolkach i łyżwach oraz taniec, który regularnie trenuje. Ponadto sześć lat spędziła w klasie wojskowej jako dowódca szkoły, była też członkiem brygady strzeleckiej i ma ukończony kurs wychowawcy kolonii i animatora dla dzieci. Jej wymarzony facet powinien być szczery, wspierający, wyrozumiały i zabawny (ale nie na siłę), nie toleruje natomiast arogancji i nadużywania alkoholu.

Marta

Marta

Marta ma 19 lat, 172 centymetry wzrostu i pochodzi z województwa Kujawsko-Pomorskiego. Całe życie mieszka wraz rodziną na gospodarstwie, dba o ogród i zajmuje się warzywnikiem, jest też dumną posiadaczką prawa jazdy kategorii „B + E” i „T” (na traktor), uwielbia też piec i gotować, a w przyszłości (nieodległej) planuje założenie rodziny z co najmniej trójką dzieci. Uważa się za osobę otwartą, pracowitą, szczerą i dojrzałą. Podobnie jak kilka innych kandydatek w Michale urzekły ją przede wszystkim oczy, ma też nadzieję, że znajdzie w nim inne cechy, które wysoko ceni u mężczyzn: umiejętność bycia sobą, szczerość, otwartość, ciepło, zaradność i poczucie humoru.

Sylwia

Sylwia

24-letnia lublinianka Sylwia zdecydowała się napisać list do Michała bo spodobała jej się jego pracowitość, zaradności i bijące od niego ciepło, czyli rzeczy które bardzo ceni w mężczyznach. Sama uważa się za osobę empatyczną, dobrze zorganizowaną ale równocześnie potrafiącą odnaleźć równowagę pomiędzy pracą i odpoczynkiem. Swój wolny czas najbardziej lubi spędzać na świeżym powietrzu : rower, rolki, długie spacery a zimą narty i łyżwy. Oprócz tego lubi też taniec a także odkrywanie nowych rzeczy.
Poszukuje mężczyzny o dobrym sercu, szanującego innych ludzi, ciekawego świata i tolerancyjnego dla ludzi wyznających inne niż on poglądy. Chciałaby żeby był wierny, lojalny, szczery i żeby potrafił rozmawiać z nią na każdy temat…

Kandydaci Klaudii

Konrad

Konrad

Valentyn

Valentyn

Kamil

Kamil

Kandydatki Tomasza K.

Martyna

Martyna

Zuzanna K.

Zuzanna K.

Katarzyna

Katarzyna

Kandydatki Michała

Sylwia

Sylwia

Marta

Marta

Adrianna

Adrianna

Kandydatki Mateusza

Zuzanna

Zuzanna

Martyna

Martyna

Karolina

Karolina

Kandydatki Tomasza R.

Justyna

Justyna

Katarzyna M.

Katarzyna M.

Klaudia

Klaudia