Rolnik szuka żony

wizytówki

Adrian – 28 lat

Adrian – 28 lat

Życie potrafi zaskakiwać. Przekonał się o tym Adrian, który nie planował zostać rolnikiem, ale teraz nie wyobraża sobie innej możliwości. Rolnik uwielbia także góry, które chętnie fotografuje. Adrian szuka przede wszystkim wyrozumiałej dziewczyny i... nie będącej zazdrośnicą.

Jakub – 42 lata

Jakub – 42 lata

Zawodowo jest spełnionym mężczyzną. Jakub prowadzi duże i nowoczesne gospodarstwo. Nie ukrywa, że praca zajmuje mu dużo czasu, ale jak sam twierdzi, dla ukochanej osoby zawsze będzie w stanie wygospodarować kilka dłuższych chwil. Jakub nie ma konkretnego typu kobiety, której szuka. – Po prostu jest to coś! – deklaruje.

Marek – 57 lat

Marek – 57 lat

Dla Marka rolnictwo było świadomą decyzją. Po wielu latach pracy w państwowych firmach zdobył się na odwagę i kupił własne gospodarstwo. Po rozwodzie Marek próbował na nowo ułożyć sobie życie. Może w programie znajdzie swoją drugą połówkę? Rolnik szuka szczerej i uczciwej kobiety.

Paweł – 30 lat

Paweł – 30 lat

Paweł jest ojcem i bohaterem dla swojego 5-letniego syna. Nie ukrywa, że dziecko jest dla niego najważniejsze. Rolnik prowadzi niewielkie gospodarstwo. Jak sam twierdzi, chciałby znów poczuć czym jest prawdziwa miłość. Paweł lubi porządek. Czy to znaczy, że jego wybranka nie może być bałaganiarą? Przede wszystkim, zależy mu na partnerce, która będzie wyznawała tradycyjne wartości.

Robert – 23 lata

Robert – 23 lata

Robert kończy studia na warszawskiej uczelni. Jak sam twierdzi, to najlepszy czas na założenie rodziny. Robert poznał życie w dużym mieście i zdecydowanie wybiera wieś. Przyjaciele nadali mu nawet pieszczotliwy pseudonim „ziemniaczany baron”. Młody rolnik ma wrażliwą duszę i niejednokrotnie potrafi zaskoczyć swoją partnerkę. A jakiej kobiety szuka?

Sebastian – 37 lat

Sebastian – 37 lat

Sebastian twierdzi, że prawdziwy mężczyzna musi mieć zasady i się ich trzymać. 37-latek słynie z dobroczynności, gdyż uważa, że pomocy nigdy nie należy odmawiać. Choć Sebastianowi dopisuje szczęście, w głębi duszy czuje się samotny. Idealna partnerka musi być szczera i mieć swoje zdanie. – Lubię wyzwania – śmiało deklaruje Sebastian.

Seweryn – 28 lat

Seweryn – 28 lat

Seweryn samotnie prowadzi gospodarstwo i malowniczo położoną agroturystykę. Z zaangażowaniem dba o ziemie, zwierzęta i miejsce, w którym mieszka. Jego marzeniem jest dom, który tętni życiem. Rolnik ma już dość łez i smutku. Teraz czas na szczęście i miłość. – Żeby była ciepłą i kochającą kobietą, która mnie wesprze – mówi rolnik o idealnej kandydatce.

Sławomir – 34 lata

Sławomir – 34 lata

Sławomir jest zapracowanym człowiekiem. Pracę na gospodarstwie łączy ze służbą w Państwowej Straży Pożarnej. 34-latek uważa, że nie ma piękniejszego miejsca do życia niż wieś. Szuka kobiety, która sprawi, że to miejsce będzie nie tylko piękne, ale i szczęśliwe.

Waldemar – 46 lat

Waldemar – 46 lat

Waldemar wychowuje dzieci i pracuje jako organista w małym kościele. Rolnik wierzy, że prawdziwe uczucie wciąż na niego czeka. A dzieci wspierają go w tej decyzji. 46-latek sporo podróżował po świecie. Rolnik szuka osoby zaangażowanej, uczciwej i rodzinnej.

wizytówki

Waldemar – 46 lat

Waldemar – 46 lat

Sławomir – 34 lata

Sławomir – 34 lata

Seweryn – 28 lat

Seweryn – 28 lat

POKAŻ WIĘCEJ

kulisy

Historia miłości Pawła i Martyny

Historia miłości Pawła i Martyny

Co nas czeka w VI serii?

Co nas czeka w VI serii?

Zaskakująca przyjaźń

Zaskakująca przyjaźń

POKAŻ WIĘCEJ