Rolnik szuka żony

najlepsze fragmenty

Michał – 29 lat

Michał – 29 lat

Michał rolnictwo ma we krwi i nie wyobraża sobie innego życia. Dla niego to praca, pasja i kontynuowanie rodzinnych tradycji. Ale – jak sam twierdzi – sens życiu nadaje tylko miłość. – Jeżeli taka dziewczyna miałaby chęć jeździć ciągnikiem, czy kombajnem to byłby to dla niej bardzo duży plus – deklaruje. – Jak się pojawi ta druga osoba, o której będę wiedział, że to akurat ta – powiedział, pytany o najszczęśliwszy dzień życia.

Marek – 46 lat

Marek – 46 lat

Marek jest rolnikiem, który stara się żyć ekologicznie. Twierdzi, że „zakochać nie da się w pięć minut, a prawdziwa miłość to ta na całe życie”. Szuka kobiety, która z pasją, energią i miłością wkroczy do jego domu i z którą stworzy szczęśliwą rodzinę. – Rodzina to jest jakaś wartość. Jest to wartość, o którą trzeba dbać, pielęgnować, starać się. To jest najważniejsza rzecz w życiu człowieka – mówi Marek.

Jan – 58 lat

Jan – 58 lat

Jan łączy pracę na gospodarstwie z prowadzeniem małej żwirowni. Ale w swoim żywiole jest we własnej stajni. Życie nie zawsze go rozpieszczało – jest wdowcem i rozwodnikiem. – Bardzo bym chciał jakąś ładną panią mieć obok siebie, przyjemną, uśmiechniętą, zadowoloną z życia – mówi Jan. – Przeżyłem dużo w swoim życiu – byłem bogaty, biedny i bardzo biedny – wspomina. – Ale nigdy nie byłem zakochany – wyznaje.

Justyna – 35 lat

Justyna – 35 lat

Justyna potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji. Prowadzi małe gospodarstwo sadownicze. Jak sama twierdzi, w pracy musi być silną rolniczką, ale w domu kochającą mamą. Teraz postanowiła zawalczyć o siebie. – Myślę, że mam duszę romantyczki. Lubię przestrzeń, ciszę, jak jest wiosna, wszystko budzi się do życia – mówi Justyna. – Jeszcze mam parę lat przed sobą, więc fajnie by było spędzić je z kimś – nie ukrywa.

Krzysztof – 26 lat

Krzysztof – 26 lat

Krzysztof jest młodym rolnikiem, ale do tej pory nie udało mu się stworzyć szczęśliwego związku. Chciałby poznać dziewczynę, która zwyczajnie go pokocha. – Bez szczerości nic nie można stworzyć – mówi Krzysztof o tym, co jest najważniejsze u partnerki. – Takiej prawdziwej miłości jeszcze nigdy nie miałem – przyznaje. – Dziewczyna, którą bym poznał nie musiałaby ze mną chodzić do chlewa. Wystarczyłoby, żeby była obok mnie i czasem coś do jedzenia zrobiła – zaznacza.

Mariusz – 31 lat

Mariusz – 31 lat

Mariusz twierdzi, że jest szczęśliwym człowiekiem. Prowadzi gospodarstwo, wciąż się rozwija i znajduje czas na pasje. Do pełni szczęścia brakuje mi jednego – chciałby założyć rodzinę, a wolny czas spędzać z żoną i gromadką dzieci. – Jestem zagubiony w poszukiwaniu tej jedynej – mówi. – Mi się wydaje, że tam po drugiej stronie ktoś jest i czeka – liczy, że szczęście może być blisko.

Łukasz – 35 lat

Łukasz – 35 lat

Łukasz miłości szuka od dawna, ale jak do tej pory los nie był dla niego łaskawy. Jest rozwodnikiem, ale wciąż wierzy, że wszystko dobrze się poukłada. – Poza pracą w gospodarstwie rolnym, dużo jeżdżę quadem – to mnie odstresowuje; trochę dźwigam ciężary, lubię oglądać filmy, czasami piszę wiersze – mówi o sobie. – Zawsze marzyłem o pełnym domu i żeby święta były takie rodzinne – dodaje.

Paweł – 62 lata

Paweł – 62 lata

Miłość, rodzina i ciepło domowego ogniska – Paweł dobrze wie jak smakuje szczęście. Dzisiaj jest wdowcem, ale postanowił dać sobie jeszcze jedną szansę. – W kuchni czuję się najlepiej. Bardzo lubię gotować, jeżeli mam dla kogo – zaznacza. – Po prostu tęsknię, żeby być z kimś – nie kryje Paweł. – Chciałbym mieć kogoś tu przy sobie, żebym mógł się do kogoś odezwać, pożalić, pochwalić, przytulić, pokochać – wyznaje.

Andrzej – 38 lat

Andrzej – 38 lat

Andrzej to mężczyzna, który poradzi sobie w każdej sytuacji. Twierdzi, że kultura góralska to jego sacrum, a prowadzenie gospodarstwa i hodowla owiec to coś więcej niż praca. To przede wszystkim tradycja rodzinna. – Chciałbym po katolicku spędzić to życie – mówi Andrzej. – Ja mam czystą kartę. Chciałbym mieć kogoś z czystą kartą albo z możliwością czystej karty – dodaje. – Czasem trzeba porozmawiać, czasem nie trzeba rozmawiać a się przytulić, czasem ktoś musi mi powiedzieć tak ostrzej – opowiada, czego mu brakuje w samotnym życiu.

Grzegorz – 30 lat

Grzegorz – 30 lat

Silny mężczyzna z duszą romantyka – taki właśnie jest Grzegorz. Spełnia się jako rolnik, pisze wiersze i wciąż szuka. – Tam dalej Perła stoi, Malma, Mećka – przedstawia swoje krowy, czyli „stworzenia żywe”, Grzegorz. Jak sam mówi „ożenić z rozsądku się można wiele razy, ale z miłości tylko raz”. – Chciałbym, że za te 30-40 lat siedziała tu jakaś babcia i powiedziała: „kurczę, jednak to ten”.

najlepsze fragmenty

Michał – 29 lat

Michał – 29 lat

Marek – 46 lat

Marek – 46 lat

Jan – 58 lat

Jan – 58 lat

POKAŻ WIĘCEJ

kulisy

Miłość pod okiem kamer

Miłość pod okiem kamer

Małgosia i Paweł zdradzają kulisy programu

Małgosia i Paweł zdradzają kulisy programu

Po finale programu „Rolnik szuka żony”

Po finale programu „Rolnik szuka żony”

POKAŻ WIĘCEJ