Rolnik szuka żony

kandydatki i kandydaci

EWELINA B.

EWELINA B.

Jej serce rozdarte jest pomiędzy sielskim Podlasiem, a pędzącą Warszawą. W stolicy ukończyła dwa kierunki studiów – grafikę oraz kulturoznawstwo. Obecnie pracuje jako ilustrator bajek dla dzieci. Ciągnie ją do natury, a wymarzone miejsce do życia to drewniany domek w lesie. Fascynuje się kulturą cygańską i fotografią. Radość sprawia jej uszczęśliwianie innych, a ambicja i skrupulatność, to jej cechy szczególne. Ewelina była w kilku krótkich związkach, a rzeczy, których by nie zaakceptowała w mężczyźnie, to nieuczciwość i brak szacunku. Przyszły mąż musi być osobą mądrą, zaradną i mieć poczucie humoru. Ideał Macieja to dziewczyna o filigranowej budowie ciała - ten warunek Ewelina spełnia z pewnością. Czy to właśnie ją będzie nosił na rękach?

ILONA

ILONA

ILONA ukończyła pedagogikę na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie pracuje jako kasjerka w kasie biletowej w jednym z kin. Z pozoru „twarda z niej babeczka”, ale w głębi duszy jest wrażliwą i delikatną istotą. Wiara jest dla niej bardzo ważna, kocha muzykę, uwielbia bawić się na weselach i wiejskich potańcówkach. Przyznaje, że bywa szalona i zakręcona, a od czasu do czasu zdarza jej się być także upartą złośnicą. Uważa, że sensem życia jest założenie rodziny. Ważne jednak, aby mieć u boku odpowiedniego człowieka. W relacji damsko-męskiej ceni szczerość, zaufanie, liczy się także bliskość oraz umiejętność osiągania kompromisu. Czeka na wielką miłość, na kogoś dojrzałego, kto otoczy ją opieką i da jej poczucie bezpieczeństwa. Ma duszę romantyczki i lubi, kiedy mężczyzna o nią zabiega. Czy Maciej będzie w stanie pokochać ją taką, jaką jest?

MONIKA

MONIKA

MONIKA to niewątpliwie kobieta o umyśle ścisłym, z zawodu nauczycielka matematyki i chemii. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, biega, szydełkuje, a jej nowe hobby to fotografia i ćwiczenia na siłowni. Co do mężczyzn, ma dość sprecyzowane oczekiwania: nie znosi palenia, chrapania, głupich zaczepek oraz tego, gdyby partner nie znał zasad ortografii. Szuka chłopaka o brązowych oczach, ciemnych włosach, lekkim zaroście i wzroście ok. 180 centymetrów, który dojrzał do bycia mężem i ojcem. Powinien mieć także ładne zęby, być rozmowny, troskliwy i zaradny, spontaniczny, szarmancki i decyzyjny. Maciej teoretycznie posiada wszystkie te cechy, powinno więc zaiskrzyć. Pytanie brzmi jednak inaczej – czy to wystarczy, aby stworzyć stabilny, trwały związek na całe życie?

kandydatki Macieja

EWELINA B.

EWELINA B.

ILONA

ILONA

MONIKA

MONIKA

kandydatki Józefa

APOLONIA

APOLONIA

EWA

EWA

GRAŻYNA

GRAŻYNA

kandydaci Magdaleny

ADAM

ADAM

MATEUSZ

MATEUSZ

PAWEŁ

PAWEŁ

kandydatki Pawła

AGNIESZKA

AGNIESZKA

MARTA

MARTA

NATALIA

NATALIA

kandydatki Dawida

AGNIESZKA

AGNIESZKA

MAGDALENA

MAGDALENA

MARTYNA

MARTYNA